سئو بوی: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: این شرکت ۶۲ درصد سهم بازار ADSL کشور را در اختیار دارد و از لحاظ تعداد مشترکان تلفن ثابت در دنیا رتبه ۹ را کسب کرده ایم.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، سید مجید صدری اظهار نمود: پارینه طبق اولویت های راهبردی شرکت، دستاوردهای مختلفی در همه بخش ها داشتیم که این اقدامات به تفکیک در چند نوبت ارائه خواهد شد.
وی اظهار داشت: در حوزه شبکه مرکز مدیریت عملیات شبکه شرکت مخابرات ( NOC مرکزی) افتتاح شد. در ظرفیت سازی شبکه NGN/IMS نیز دو میلیون افزایش مشترک داشتیم و Edge شبکه IP در ۱۳ منطقه کشور اجرا شد که طی آن ظرفیت شبکه استانی به ۲۴ ترابیت بر ثانیه رسید.
صدری اضافه کرد: توانستیم از توانمندی های تولید داخل در حوزه دسترسی، انتقال و Core بهره مند شویم. همین طور با ارتقای کیفیت شبکه، همه مناطق در بازه معین تحت پوشش قرار گرفتند.
بگفته وی، در بخش فیبر نوری برای دو میلیون مشترک ظرفیت سازی به وجود آمده و رکورد ۳۲۰۰ ترابایت ترافیک روزانه بخش ثابت نیز به ثبت رسیده است. این ها قسمتی از دستاوردها در حوزه شبکه است که در سال قبل به آن دست یافتیم و امسال نیز قدم های مثبت دیگر در این بخش برداشته می شود.You may also like