سئو بوی: اپل به روزرسانی جدید نسخه iOS ۱۲.۱.۳ را برای دستگاه های آیفون و آی پد منتشر نمود.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، شرکت آمریکایی اپل با انتشار نسخه جدید به روزرسانی سیستم عامل آی اواس ( iOS ۱۲.۱.۳ ) اعلام نموده است که کاربران قادر خواهند بود با دریافت و دانلود این نسخه جدید به روزرسانی شده از سیستم عامل گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد، علاوه بر بهره مندی از برخی قابلیت های جدید و کاربردی، خیلی از باگ و لطمه پذیری های کشف شده در آنرا باز برطرف کنند.

از جمله مشکلات و باگ های نرم افزاری که در نسخه قبلی این سیستم عامل وجود داشت و خیل عظیمی از کاربران گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد را با مشکل مواجه کرده بود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از این باگ های نرم افزاری به اپلیکیشن پیش فرض iMesseges بود که در نمایش جزئیات ( details ) پیام های دریافت و ارسال شده مشکل احداث می کرد و پیش نمایش پیام های کاربران را نشان نمی داد.

یکی دیگر از این مشکلات به آی پد پرو ۲۰۱۸ مربوط می شود که در صورتیکه کاربران یک دستگاهی را برای پخش صدا به آن متصل کنند، موجب احداث نویز در صدا می شد.

در آخر لطمه پذیری و باگ دیگری که در اپلیکیشن carplay وجود داشت و در آیفون های جدید همچون آیفون ایکس آر، آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس خیلی از کاربران را با مشکل مواجه ساخته بود، قطعی اتصال این اپلیکیشن در گوشیهای مذکور بود.

حالا به قول اپل، انتشار این به روزرسانی و آپدیت جدید به کاربران این امکان را می دهد تا علاوه بر بهره مندی از خاصیت های جدید، باگ های نرم افزاری ذکر شده در بالا را باز برطرف کنند تا در استفاده از امکانات و قابلیت های مختلف موجود در دستگاه های خود به مشکل برخورد نکنند.

همچنین هم زمان با به روزرسانی سیستم عامل آی اواس، آپدیت های دیگری برای macOS، watch OS ۵.۱.۳، tv OS ۱۲.۱.۲ باز انتشار یافته است.
You may also like