سئو بوی: آمارهای انتشار یافته از آن حکایت می کند که بیشتر از نیمی از اپل واچ های فروخته شده در جهان به نسل اول این ساعت های هوشمند متعلق می باشد.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، چندی قبل بود که موسسه تحقیقاتی IDC در گزارشی اعلام نمود با اینکه بازار فروش گجت های پوشیدنی و هوشمند چندان چنگی به دل نمی زند و پیشرفت خوبی نداشته است، اما ساعت های هوشمند اپل واچ همچنان در حال یکه تازی و پیشروی هستند به گونه ای که توانسته اند لقب پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصول هوشمند و پوشیدنی را از آن خود کنند.

حالا تازه ترین گزارش ها نشان داده است که بالغ بر نیمی از اپل واچ های به فروش رفته به نسل اول این ساعت های هوشمند متعلق می باشد. ازاین رو می توان گفت هنوز هم موفق ترین گجت پوشیدنی اپل، نسل اول ساعت های هوشمند اپل واچ به حساب می آید چون که بیشتر از ۵۰ درصد از فروش و درآمدزایی اپل به این محصول اختصاص پیدا کرده است.

از برندهای فعال در حوزه عرضه ساعت های هوشمند بجز اپل می توان به سامسونگ، شیائومی، فیت بیت، گارمین، هواوی و آنر اشاره نمود که هر کدام سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی فروش گجت های پوشیدنی و هوشمند را از آن خود کرده اند و به ترتیب در جایگاهی پس از اپل ایستاده و با معرفی نسل های جدیدتر به رقابت تنگاتنگی پرداخته اند.

البته این در حالیست که میزان محبوبیت نسل سوم ساعت های اپل واچ به لطف نزدیک شدن به فصل تعطیلات و کاهش قیمت خیلی از محصولات فناوری شامل اپل واچ ۳ رو به رشد و افزایش گزارش شده است و همچنان از نسل چهارم آن بیشتر است. به صورت کلی باید اظهار داشت که اپل در صدر جدول پرفروش ترین ساعت های هوشمند پیشتازی کرده و با نسل های مختلف اپل واچ همچنان هدف نخست خریداران این گجت های پوشیدنی به حساب می آید.
You may also like